УКРАЇНА

ВІДДІЛ ОСВІТИ ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЛАДИЖИНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №4

ДКУД __________

НАКАЗ

26.05.2017 Ладижин № 167


Про переведення учнів

1-3 класів до наступних класів


Відповідно до п.2.1 Інструкції про переведення та випуск учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти, затвердженої наказом МОНУ від 14.04.2008 р. № 319, на підставі рішення спільного засідання педагогічної ради та ради школи від 26.05.2017 р. №05/04

НАКАЗУЮ:

  1. Перевести учнів до наступних класів:

1-А клас

  1. Андрієнко Максим

  1. Бабій Інна

  1. Бережецький Олександр

  1. Браславець Денис

  1. Гламаздіна Софія

  1. Григоренко Олександр

  1. Голиборода Богдан

  1. Гуцал Ангеліна

  1. Гуцал Христина

  1. Житнюк Ірина

  1. Ільченко Діана

  1. Капелюшна Катерина

  1. Кожушок Юлія

  1. Козак Софія

  1. Козар Микита

  1. Колісник Марк

  1. Колчин Юрій

  1. Короленко Дарина

  1. Малевич Данило

  1. Нагорняк Андрій

  1. Охота Матвій

  1. Попов Владислав

  1. Притула Максим

  1. Саницька Ельвіра

  1. Степаненко Артем

  1. Стріюк Владислава

  1. Третяк Андрій

  1. Шевчук Даниїл

  1. 1-Б клас

  1. Глушко Денис

  1. Григоренко Марина

  1. Гудзь Софія

  1. Дмитренко Антон

  1. Домілевська Софія

  1. Іщенко Владислава

  1. Іщенко Назар

  1. Калімулліна Ангеліна

  1. Козачук Олександра

  1. Куций Ярослав

  1. Леденьова Марія

  1. Лісна Алла

  1. Мазуренко Даніїл

  1. Мальцев Олексій

  1. Міщенко Іван

  1. Періжняк Дмитро

  1. Прилипко Тимофій

  1. Руденко Лев

  1. Старіков Андрій

  1. Твердохліб Вероніка

  1. Терещук Софія

  1. Тімчук Єлизавета

  1. Ткачук Вероніка

  1. Черній Марія

  1. Чумаченко Ігор

  1. Шпіник Андрій

  1. Юрченко Андрій

  1. Юрченко Назар

  1. 1-В клас

  1. Алавердова Аріна

  1. Берестюк Олександр

  1. Білодід Тимур

  1. Бондаренко Микола

  1. Вагіна Єлізавета

  1. Губар Святослав

  1. Запорожчук Лілія

  1. Зареванська Анна

  1. Кобильченко Станіслав

  1. Колесніков Данііл

  1. Кучерук Софія

  1. Кушнір Діана

  1. Лук’яненко Яна

  1. Олійник Іван

  1. Петренко Софія

  1. Поліщук Богдан

  1. Постернак Евеліна

  1. Провороцька Поліна

  1. Сидорук Вероніка

  1. Слубський Захар заява

  1. Столяр Владислав

  1. Тимошенко Лілія

  1. Фетісова Анастасія

  1. Чєкой Ульяна

  1. Чирва Ілля

  1. 2-А клас

    1. Андрущенко Софія

    2. Вдовиченко Денис

    3. Гонта Анастасія

    4. Довгань Максим

    5. Дробчак Ольга

    6. Житнюк Тетяна

    7. Жовновата Софія

    8. Жох Тимофій

    9. Залевський Ілля

    10. Запорожчук Яна

    11. Звір Микола

    12. Золотарьова Анна

    13. Ковальчук Анастасія

    1. Козачок Максим

    2. Лисянська Вікторія

    3. Мазур Ілля

    4. Матвійчук Дмитро

    5. Матвійчук Тимур

    6. Маценко Тимофій

    7. Рябий Олексій

    8. Стрільчук Роман

    9. Хамула Ярослав

    10. Хлєбнікова Вероніка

    11. Цапцін Артем

    12. Шатська Анна

  2. 2-Б клас

  1. Андрієнко Кіріл

  1. Ащук Анастасія

  1. Ащук Василь

  1. Бурлака Анея

  1. Войтенко Іван

  1. Волошина Марта

  1. Гавриляк Денис

  1. Гуменюк Дарія

  1. Жох Саміра

  1. Кулеша Дарина

  1. Лебідь Наталія

  1. Майборода Марія

  1. Матвієнко Марина

  1. Мельник Давид

  1. Мельник Злата

  1. Омельчук Назарій

  1. Осадчий Станіслав

  1. Панчук Владислав

  1. Сандюк Тимофій

  1. Ситковецький Ярослав

  1. Сімоненко Анна

  1. Теліцин Павло

  1. Ткач Ульяна

  1. Швець Максим

  1. 2-В клас

    1. Базилюк Андрій

    2. Баталкіна Поліна

    3. Березнай Олександр

    4. Булан Сергій

    5. Волинець Анна

    6. Гусарець Віталій

    7. Дармограй Анастасія

    8. Дерещук Ілля

    9. Дубовий Дмитро

    10. Казимов Артур

    11. Капітанова Софія

    12. Колісник Денис

    13. Комаровський Євгеній

    1. Концур Уляна

    2. Кривчіков Матвій

    3. Кучанський Іван

    4. Лаврук Вероніка

    5. Натальчук Дмитро

    6. Полункіна Анна

    7. Провороцька Софія

    8. Пшенична Єва

    9. Терешко Денис

    10. Терновий Владислав

    11. Шевченко Вероніка

    12. Юрченко Марія

    13. Ючинський Антон

  2. 3-А клас

    1. Білоус Назар

    2. Бондарук Микола

    3. Бурковська Антоніна

    4. Зайко Дмитро

    5. Замкова Єва

    6. Захаров Данило

    7. Імгрунт Олександр

    8. Коваль Артем

    9. Козаченко Анастасія

    10. Козачинська Жанна

    11. Колісніченко Юлія

    12. Куца Олександра

    13. Кушнір Євген

    14. Матвійчук Софія

    15. Мельник Сергій

    16. Михайлишин Соломія

    1. Подлужняк Олександра

    2. Приймук Іван

    3. Ріофріо Софія

    4. Саницький Ілля

    5. Сокур Максим

    6. Стенічева Уляна

    7. Столяр Анастасія

    8. Стоян Олег

    9. Сулейманов Сулейман

    10. Червінко Іван

    11. Чернецька Катерина

    12. Шалай Владислав

    13. Шамралюк Назар

    14. Шимчик Олександра

    15. Юхименко Тимур

    16. Ягіч Ніка

  3. 3-Б клас

  1. Бабій Ольга

  1. Баран Валерія

  1. Грачова Каріна

  1. Гриценко Михайло

  1. Губернатор Іван

  1. Зубко Данило

  1. Капшук Андрій

  1. Ковальчук Юрій

  1. Колеснікова Вікторія

  1. Коломоєць Георгій

  1. Косенкова Аріна

  1. Круць Вероніка

  1. Круць Марк

  1. Кузьмін Костянтин

  1. Коропатва Вікторія

  1. Лесьо Максим

  1. Митничук Денис

  1. Нагорний Анатолій

  1. Обідник Юлія

  1. Пріщенко Катерина

  1. Провільська Катерина

  1. Росовецька Карина

  1. Рябобик Анна

  1. Тимошенко Ярослав

  1. Христянко Денис

  1. Черненко Данило

  1. Шамралюк Назар

  1. Шпетна Катерина

  1. Юдіна Анна

  1. Юрченко Юрій

  1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

  1. В.о.директора школи О.Л.Овчарук