До відома батьків майбутніх першокласників (з 01.09.2017р.)

     Шановні батьки! Наша школа згідно наказу міського відділу освіти від 01.02.2017р. №45 буде набирати дітей у перші класи.
1.      Насамперед, будуть прийматися діти, які проживають у мікрорайоні школи. У виключних випадках до школи можуть прийматися діти з інших мікрорайонів, але за умови наявності вільних місць і направлення міського відділу освіти. (Якщо у школі уже навчаються старші діти або батьки є працівниками школи та ін.)
2.      Діти,яким на 01.09.2017р. ще не виповнилося 6 років, можуть прийматися до школи у виключних випадках за результатами діагностичного обстеження психологічної готовності дитини до навчання в школі.
3.      Розподіл дітей по класах буде здійснюватися адміністрацією школи відповідно до таких критеріїв :
•      рівна кількість дітей у класах;
•      рівна кількість хлопчиків і дівчаток у кожному класі;
•      врахування (по можливості) бажання батьків.

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

      За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня     гине 3 дитини! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.
      Незабаром літні канікули. На жаль, вони не проходять без прикрих випадків(пожежі, утоплення) з вини дитини.
Легковажне поводження дітей з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки!

     Не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил  безпечної поведінки в побуті. 
     Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою,побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюються ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти і тій чи іншій ситуації.

     Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Шановні батьки!

     Змістом державної політики у сфері захисту суспільної моралі є створення необхідних правових, економічних та організаційних умов, які сприяють реалізації права на інформаційний простір, вільний від матеріалів, що становлять загрозу фізичному, інтелектуальному, морально-психологічному стану населення (ст. 5 Закон України „Про захист суспільної моралі”).

     Щоб кожен з батьків знав, які загрози криються в мобільних телефонах та мережі Internet фахівцями «Київстар» та Інституту психології ім.. Г.С.Костюка НАПН України розроблений  посібник для батьків «Діти в Інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі». дивитись тут