23.10.2019 р. Відкритий урок у 5-Б класі "Всі дії над натуральними числами. НСК і НСД кількох чисел" Таран А.В.


 28.02.2019 р. Виховний захід "Там де є любов, там є життя" Таран А.В., Бережецька Н. Ю.
08.02.2019 р. Школа становлення молодого спеціаліста. Відкритий урок геометрії у 8б класі "Теорема Піфагора"(Таран А.В.)
21.01.2019 р. Відкритий урок математики у 11 класі по темі "Застосування інтеграла"(Таран А.В.)14.12.2018 р. Відкритий урок математики у 6-Б класі по темі "Циліндр. Конус. Куля"(Вітюк Н.Р.)


З 8 по 19 жовтня у школі проводилася декада математики. Вчителями математики була проведена низка математичних заходів та конкурсів.Відкритий урок математики у 6-Б класі "Множення і ділення звичайних дробів"(Вітюк Н.Р.)


15.10.2018 р. КВМ у 6-Б класі (Вітюк Н.Р.)


Міксіке

Міксіке – освітнє онлайн середовище, що надає можливість вчителям, учням і батькам створювати та використовувати власні навчальні онлайн матеріали, а також використовувати онлайн-колекцію навчальних матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги – учасники проекту.
Освітнє онлайн середовище Міксіке дозволяє організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи, між учнями різних шкіл області або країни, а також між школами різних країн Європи.

В проекті Міксіке є конкурс на усний рахунок Прангліміне.

Формування обчислювальних навичок і зокрема навичок усного рахунку – одне з головних завдань, що вирішується у ході навчання дітей у школі. Уміння рахувати в умі залишається корисною навичкою для сучасної людини, незважаючи на те, що вона володіє всілякими приладами, здатними рахувати за неї.

У дітей з міцними обчислювальними навичками набагато менше проблем з математикою. Усний рахунок (математичні обчислення, які виконуються без калькулятора, комп'ютера, ручки…) сприяє поглибленню і концентрації уваги учнів, розвиває оперативну пам'ять та логічне мислення дитини, формує прийоми усних обчислень, які активізують розумову діяльність учнів та уміння оперативно дібрати потрібний максимально ефективний у конкретній ситуації алгоритм, підвищують швидкість реагування.

Але щоб дитина швидко рахувала, виконувала найпростіші перетворення, необхідний час для відпрацювання навичок. 5-7 хвилин усного рахунку на уроці недостатні для розвитку і закріплення обчислювальних навичок, якщо немає системи.

Багато проблем вирішує освітнє онлайн середовище Міксіке, що дає можливість провести змагання з усного математичного рахунку в режимі онлайн. Тренування – у будь-який час, зручний для дитини, вдома чи в школі, і стільки разів – скільки витримає. Приклади – відповідно до віку, від простого до складного. Можна побачити помилки, проаналізувати їх, щоб не допустити наступного разу. Можна порівняти свої досягнення сьогодні і завтра, цього разу і попереднього, успіхи свої і однокласників.Презентація  кафедри математики  (ppt)

20.10.2017 р. Відкритий виховний захід у 7А класі на тему "Математична ігротека"(Паламарчук Н.А.)
19.10.2017 р. Відкритий урок у 5А класі на тему "Трикутники та їх види"(Волошина К.В..)