Міксіке

Міксіке – освітнє онлайн середовище, що надає можливість вчителям, учням і батькам створювати та використовувати власні навчальні онлайн матеріали, а також використовувати онлайн-колекцію навчальних матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги – учасники проекту.
Освітнє онлайн середовище Міксіке дозволяє організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи, між учнями різних шкіл області або країни, а також між школами різних країн Європи.

В проекті Міксіке є конкурс на усний рахунок Прангліміне.

Формування обчислювальних навичок і зокрема навичок усного рахунку – одне з головних завдань, що вирішується у ході навчання дітей у школі. Уміння рахувати в умі залишається корисною навичкою для сучасної людини, незважаючи на те, що вона володіє всілякими приладами, здатними рахувати за неї.

У дітей з міцними обчислювальними навичками набагато менше проблем з математикою. Усний рахунок (математичні обчислення, які виконуються без калькулятора, комп'ютера, ручки…) сприяє поглибленню і концентрації уваги учнів, розвиває оперативну пам'ять та логічне мислення дитини, формує прийоми усних обчислень, які активізують розумову діяльність учнів та уміння оперативно дібрати потрібний максимально ефективний у конкретній ситуації алгоритм, підвищують швидкість реагування.

Але щоб дитина швидко рахувала, виконувала найпростіші перетворення, необхідний час для відпрацювання навичок. 5-7 хвилин усного рахунку на уроці недостатні для розвитку і закріплення обчислювальних навичок, якщо немає системи.

Багато проблем вирішує освітнє онлайн середовище Міксіке, що дає можливість провести змагання з усного математичного рахунку в режимі онлайн. Тренування – у будь-який час, зручний для дитини, вдома чи в школі, і стільки разів – скільки витримає. Приклади – відповідно до віку, від простого до складного. Можна побачити помилки, проаналізувати їх, щоб не допустити наступного разу. Можна порівняти свої досягнення сьогодні і завтра, цього разу і попереднього, успіхи свої і однокласників.Презентація  кафедри математики  (ppt)

20.10.2017 р. Відкритий виховний захід у 7А класі на тему "Математична ігротека"(Паламарчук Н.А.)
19.10.2017 р. Відкритий урок у 5А класі на тему "Трикутники та їх види"(Волошина К.В..)
 18. 11. 15 р. Інтегрований урок математики і української літератури"Життя та творчість Т.Г.Шевченка. Розв'язування вправ на всі дії зі звичайними дробами."
( Таран А.В. i Бережецька Н. Ю.)
20.10.2016 р. Відкритий урок "Додавання і віднімання дробів з різнми знаменникамии" (Таран А.В. 6-Б кл.)


жовтень 2016 p. Всеукраїнський семінар координаторів математичного конкурсу "Кенгуру" с. Яблуниця, Івано-Франківська обл. (Бобрик В.А.)