Призери обласних олімпіад

2004 р.

Новицька Яна – німецька мова, ІІІ м.
Ґудзь Олексій – хімія, ІІІ м.

2005 р.

Новосад Анна –німецька мова, І м.
Дорофєєв Данило – фізика, ІІ м.; інформатика, ІІ м.
Гасич Володимир –хімія, ІІІ м.
Ґудзь Олексій – хімія, ІІІ м.

2006 р.

Кандиба Наталія – німецька мова, ІІІ м

2007 р.

Вітряк Євгеній - німецька мова, ІІ м.
Кандиба Наталія – німецька мова, ІІІ м
Задорожнюк Анастасія – українська мова та література, ІІІ м.

2008 р.

Кандиба Наталія – німецька мова, ІІІ м
Задорожнюк Анастасія – німецька мова, ІІІ м

2009 р.

Кандиба Наталія – німецька мова, ІІ м
Задорожнюк Анастасія – українська мова та література, ІІІ м.

2010 р.

Задорожнюк Анастасія – німецька мова, ІІІ м
Войтюк Оксана – історія, ІІІ м.
Струц Станіслав – біологія, ІІІ м.

2011 р.

Іщенко Ярослава - І місце у Всеукраїнському конкурсі знавців рідної мови ім. П. Яцика.
Грабовенко Вікторія - призер Міжнародного Шевченківського конкурсу.
Осадча Мирослава - російська мова, ІІІ м.

2012 р.

Іщенко Ярослава -Шевченківський конкурс, ІІ м.
Мащенко Даніїл - біологія, ІІІ; географія, ІІІ м.
Войтюк Оксана - історія, ІІІ м
Осадча Мирослава - російська мова, ІІІ м; Шевченківський конкурс, ІІІ м.
Мікушева Юлія - українська мова, ІІІм.

2013 р.

Ванькова Олександра - фізична культура, ІІІ м.
Мащенко Даніїл - астрономія ІІ м.; біологія, ІІІ.
Данильчук Анна - інформаційні технології, ІІІ м
Осадча Мирослава - російська мова, ІІІ м; англійська мова, ІІІ м.
Іщенко Ярослава - Шевченківський конкурс ІІІ
Космина Ліза - конкурс знавців рідної мови ім. П. Яцика, ІІ м.

2014 р.

Лехман Владислава - конкурс знавців рідної мови ім. П. Яцика, І м.
Дідик Ганна - українська мова, ІІ м; історія, ІІІ м.
Деркач Богданна - -німецька мова, ІІІ м.

2015 р.

Засядівко Юлія - Шевченківський конкурс, ІІІ м.
Іщенко Ярослава - конкурс знавців рідної мови ім. П. Яцика, ІІІ м.
Іщенко Ярослава - українська мова, ІІІ м.
Дідик Ганна - українська мова, ІІ м.
Дідик Ганна - російська мова, ІІІ м.

2016 р.

Лехман Владислава - Шевченківський конкурс, ІІ м.
Іщенко Ярослава - конкурс знавців рідної мови ім. П. Яцика, І м.
Іщенко Ярослава - обласний конкурс учнівської творчості(укр. література), І м.
Іщенко Ярослава - українська мова, ІІ м.
Іщенко Ярослава - хімія, ІІ м.
Черній Світлана - математика, І м.

2017 р.

Іщенко Ярослава - українська мова, I м
Засядівко Юлія - українська мова, III м
Черній Світлана - математика, III м