26.12.2019 року на базі нашої школи відбувся теоретичний семінар учителів історії та правознавства з теми : «Компетентнісний підхід під час викладання суспільних дисциплін». Методист ММК Зінько С.А. мав виступ «Аналіз ЗНО з історії України 2019 року в розрізі закладів освіти м. Ладижина».
Виступи вчителів історії і правознавства шкіл міста:
Руденко Л.В. (ЗОШ І-ІІІ ст. №4). Тема: «Спілкування державною (і рідною) та іноземною мовою – ключова компетентність історичної освіти»
Дідур О.В. (ЗОШ І-ІІІ ст. №3). «Математична компетентність під час викладання суспільних дисциплін»;
Скирта Л.В. (ЗОШ І-ІІІ ст. №2). «Основні компетентності у природничих науках і технологіях на уроках суспільних дисциплін»;
Охрімов І.В. (ЗОШ І-ІІІ ст. №2). «Інформаційно-цифрова компетентність як складова процесу навчання історії».
    26 грудня на базі ЗОШ №4 відбувся теоретичний семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови. Ащук О.С. розповіла про розвиток критичного мислення на уроках мови та літератури. Король В.М. поділилася досвідом з формування читацької культури учнів. Усі учасники семінару обговорили питання формування ключових компетентностей учнів шляхом ефективного поєднання креативного мислення з традиційними формами.
    29 листопада у нашій школі відбувся міський семінар заступників директорів з НВР з теми «Організація методичної роботи з метою формування професійної компетентності вчителя шляхом створення інноваційного середовища ЗЗСО». Про роботу закладу освіти з даного питання розповіла заступник директора з НВР Овчарук О.Л. Досвідом роботи поділилися вчитель математики Таран А.В. («Освітнє середовище як спосіб організації навчання під час вивчення математики»), учитеть української мови та літератури Войтюк Л.М. («Інноваційні технології на уроці позакласного читання»), початкового навчання Фадеєва В.В. («Використання авторської методики Ментаніум на уроках у початковій школі»).


Учасники семінару мали можливість також побачити фрагменти уроків, тренінгового заняття.
Ащук О.С. Урок польської мови у 6-А класі "Шкільний день"


Лобачов І.В. Урок німецької мови у 7-Б класі "Мій дім"


Бобрик В.А. Уроку алгебри у 11-Б класі "Класичні означення ймовірностей"


Данильчук І.М., Данильчук С.П. Заняття робототехніки з учнями 2-х,5-х та 7-х класів "Робототехніка як система мотивації Stem-індустрії для розвитку творчих та альтернативних здібностей дітей"


Гулеватий В.В. Тренінгове заняття з курсу "Я - моє здоров'я - моє життя" з учнями 6-Б класу на тему: "Формування навичок уникнення насильства"