Новий рік (старша школа)


Приїзд пожежників і конкурс дюп на базі школи


День пам'яті жертв голодомору


Всеукраїнський фестиваль пожежних рятувальних частин 2018 р.


День вишиванки 2018 р.


Свято до дня 8 березня


Вечір-зустріч випускників


В рамках тиждня Права (04.12-18.12) в школі було проведено цілу низку різноманітних заходів. Одним із таких була виховна година "За законами жити - біди не знати" (кл. керівник Бережецька Н.Ю., 7-А клас). Діти розігрували різноманітні ситуації і потім їх обговорювали. Але найбільше сподобалося учням спілкуватися із батьком одного з учнів цього класу Незабутнім Євгеном Миколайовичем, який був запрошений на зустріч і працює старшим лейтенантом Тростянецької внутрішньої служби.


16 листопада в нашій школі відзначався Всесвітній День Толерантності. Учні організували виставку плакатів, флеш-моби. Було проведено заняття з елементами тренінгу "Школа- країна толерантності" для учнів 7-х класів (педагог-огрганізатор Мельник І.М.)


Людина починається з добра. Саме таким віршем розпочався позакласний захід "Свято Добра" для учнів 3-Б класу (класовод Засядівко Л.А.). Окрім батьків, учителів та учнів, на свято запросили місцевого поета Миколу Шерника, який порадував присутніх своїми віршами.


Ні для кого не секрет, що одним із найулюбленіших свят для малечі є свято Миколая. Цього року Миколай завітав і до учнів нашої початкової школи із солодкими подарунками.


Вже стало традиційно проводити в нашій школі військово-патріотичні змагання "Нумо хлопці" серед учнів 9-11 класів, присвячених Дню Збройних Сил України. Серед багатьогх цікавих змагань були: представлення команд, акробатика, марширування, складання та розкладання АК та ін.


В рамках проведення тиждня "Ні, насильству!" в нашій школі була організована виставка малюнків і плакатів, а також проведені заходи в різних класах соцюї. педагогом Леденьовою В.В.. Кращі роботи були відібрані на міський конкурс.


Кожного року, напередодні Дня інвалідів, учні нашої школи та школи №3 відвідують будинок-інтернат "Троянда" із солодощами і концертною програмою. А учні 11 класу (кл.керівник Войтюк Л.В.) ось уже протягом 7 років відвідує корекційну групу у садачку "Росинка". Цей рік став винятком.


Напередодні свята Миколая наша школа приймала гостей з інших шкіл та міського відділу освіти.
18 грудня відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи на тему:"Формування духовно-моральних цінностей, як невід'ємної частини національно-патріотичного виховання."
У цей день гості побачили багато цікавого: позакласний захід "Свято Добра" (Засядівко Л.А.), виховний захід "Доти буде Україна, доки будуть козаки" (Ащук О.С.).
На останок для гостей був проведений майстер-клас (Ситковецька Л.І.) із розпису імбирного печива та плетіння маскувальної сітки в зону АТО.


30 листопада в актовій залі Ладижинського ВНАУ відбувся брейн-ринг серед шкіл міста, пресвячений Всесвітньому Дню боротьби зі СНІД. Команда нашогї школи "Круті перці" посіла почесне II місце

6 грудня 2017 р. учні 2-А класу, разом із класоводом Островською Наталією Леонідівною, провели позакласний захід "Дорогих татусів вітаємо!"

sv-tatysy

З 23.10 по 27.10 у школі проводився тиждень екології, на базі якого було проведено виставку досягнень юних екологів-природоохоронців .


жовтень 2017р.- школа святкувала своє 25-ліття. Музичні колективи "Заграва" та "Колорит" вітають школу.


жовтень 2017р.- проводилися вибори президента школи


вересень 2017 - старшокласники на профорієнтації


вересень 2017 - спортивно-патріотична гра "У пошуках скарбів"


вересень 2017 - спортивно-патріотична гра "Джура"


вересень 2017 - благодійна акція"Осінні дари на передову"


вересень 2017 - поїздка учнів школи у Львів
вересень 2017 - святковий концерт до дня вчителя2016-2017 рік навчання для дітей початкової школи завершився тритижневим пришкільним табором англійсько-математичного спрямування.